Ładowanie..

Porady i inspiracje

19-03-2020 | przez Retro Collection

W kuchni nie ma miejsca na nudę

Chyba każdy zgodzi się z tym, że masywne kafle, wzorzysta terakota i płytki na kuchennej podłodze są już passé. Z drugiej strony, potrzebujemy czegoś odpornego, co łatwo nie ulegnie zniszczeniu, gdy przy gotowaniu coś się wyleje, coś się zachlapie, coś spadnie z blatu. Do tego podłoga musi być stylowa - nie chcemy przecież kłaść czegoś, co nie prezentuje się dobrze i jest niespójne z resztą wnętrza. Na co więc się zdecydować? Na drewnianą podłogę lub parkiet!

Więcej
14-01-2020 | przez Retro Collection

Podłoga Retro idealna na wilgoć i narciarskie buty

Rok temu w pizzerii w Ośrodku Narciarskim Kurza Góra zdecydowano o ułożeniu podłogi dębowej Stary Młyn z Retro Collection Handmade Line od Jawor-Parkiet. Rustykalna podłoga idealnie wkomponowała się w tradycyjny wizerunek warmińsko-mazurskiej wsi. A jak postarzane deski poradziły sobie z masą narciarzy i wilgocią?

Więcej
02-01-2019 | przez Retro Collection

Naturalny, czyli jaki? O aranżacji wnętrz, dzięki którym jesteś sobą.

Określenie "naturalny" odmienia się ostatnio przez wszystkie przypadki i dziedziny naszego życia. Zawsze w odniesieniu spraw dla nas ważnych, codziennych, wszechobecnych. Naturalne, czyli myślimy zgodne z prawami natury, prawdziwe, niepodrobione. Natura to podstawa, a w kontekście designu my dodajemy, że podstawa to naturalna podłoga.

Więcej
27-12-2018 | przez Retro Collection

Surowy i minimalistyczny - męski design doskonały

To nieprawda! - chce się głośno zaprzeczyć, kiedy słyszymy, że wystrój wnętrza, w którym żyją i pracują mężczyźni nie ma dla nich znaczenia. Owszem, może rzadziej wychodzą z inicjatywą remontu, nawet drobnych zmian, ale to tylko dlatego, że to, co zaprojektowano właśnie dla nich, musi być funkcjonalne i dopasowane. Dlatego też nie wymaga częstych ingerencji. Jaki jest więc ten męski design doskonały?

Więcej
Top
Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet