Ładowanie..

W kuchni nie ma miejsca na nudę
19-03-2020 | przez Retro Collection | tagi: deska dwuwarstwowa, parkiet, podłogi drewniane, podłoga drewniana, podłoga dębowa, podłoga robiona na staro, długa deska, długie deski podłogowe, pielęgnacja podłogi, podłoga chevron, deska podłogowa, parkiet dębowy, parkiet drewniany, podłoga z desek, podłoga jodełka, podłoga w jodełkę

Podłoga do zadań specjalnych

Podłoga drewniana do kuchni to zdecydowanie dobry wybór, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiednią. Kuchnia to wymagające wnętrze, potrzebuje zatem podłogi, która te wymagania spełni. Posadzka brudzi się szybciej niż w salonie czy sypialni, od tego podczas przygotowywania posiłków jest bardziej narażona na uszkodzenia mechaniczne. Oferty dostępnych parkietów drewnianych są szerokie, warto więc wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę.

Projekt: Dorota Janusiewicz Salon z kuchnią w mieszkaniu w Gdańsku Retro2017, podłoga Design Experience Retro Collection Pure Line Dąb Milkshake


Parametry podłogi idealnej

Podłoga idealna, czyli jaka? - oto jest pytanie. Deski dwuwarstwowe, jak sama nazwa wskazuje, mają dwie warstwy - użytkową i przeciwprężną, która zapobiega odkształcaniu się podłogi. Sprawdzą się więc lepiej w kuchni niż panele laminowane.
Każda z kolekcji Jawor-Parkiet to deska z mocnego drewna naturalnego pokryta ośmioma warstwami lakieru, bądź trzema olejowosku, dla jeszcze skuteczniejszej ochrony przed zadrapaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Objęte są także wieloletnią gwarancją. A gdyby zamarzyło Wam się ogrzewanie podłogowe - żaden problem! Każda z kolekcji jest do tego przystosowana.


Retro Collection Intensive Line Ginger FertigDeska Luxury


Podłoga z desek idealna do każdego wnętrza

Tak jak salon czy sypialnia, tak kuchnia może być urządzona w różnym stylu. A stylów jest wiele - tak samo jak dekorów w ofercie Retro Collection. Dlatego każdy może dostosować i wybrać idealną podłogę do swojej kuchni. Bo przecież drewno jest nie tylko funkcjonalne, to także unikalna ozdoba każdego pomieszczenia, która cieszy nasze oczy przez lata.
Marzy Ci się parkiet w nowoczesnym wnętrzu? Zależnie od barw dominujących w Twojej kuchni, wybierz szlachetny Dąb Basalt, Dąb Stary Młyn w stonowanym odcieniu, albo jasny Dąb Milkshake czy Mroźny Poranek z Retro Collection. Kuchnia w stylu rustykalnym? To idealne miejsce dla dębowych desek w stylu retro, które dzięki subtelnym śladom po pile i nieregularnej fazie sprawiają wrażenie podłogi z historią.


Retro Collection Brushed Line Basalt FertigDeska Luxury


Kuchnia marzeń z podłogą jak ze snu

Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz i jaka kuchnia jest Twoją wymarzoną, deski dwuwarstwowe w Twoim wnętrzu to strzał w dziesiątkę. Mnogość wzorów i odcieni daje szereg możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu Twoja kuchnia zyska nie tylko dozę stylu, ale także odzwierciedli niepowtarzalny charakter jej właścicieli.
Z pełną ofertą wyjątkowych podłóg zapoznasz się na stroniewww.retrocollection.pl lub w salonach firmowych Jawor-Parkiet.

 


Top
Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet