Konkurs dla architektów

Ładowanie..

Pure Line

W linii tej dizajn łączy się z innowacyjnością. W efekcie powstają podłogi eksponujące subtelny charakter naturalnego surowca. Powierzchnia poddana unikalnemu procesowi heblowania staje się idealnie gładka, niemal aksamitna, zapewniając użytkownikom przyjemne doznania percepcyjne. Poszczególne elementy podłogi zostały wzbogacone czterostronną fazą. Linia Pure to synonim delikatności, dobrego stylu i komfortu.

Zobacz całą kolekcję Pure Line

Natural White
Dąb Retro Pure Line

Dune
Dąb Retro Pure Line

Coconut
Dąb Retro Pure Line

Więcej podłóg
z kolekcji Pure Line

Brushed Line

Linia ta eksponuje największe walory drewna i pozwala zachować kontakt z naturą w każdym domu. Powierzchnia podłogi została poddana procesowi intensywnego szczotkowania, co podkreśla oryginalny rysunek drewna i  daje efekt wyraźnego postarzenia. Wyszczotkowane słoje, jakby przyjmując zaproszenie do zabawy kolorami i światłem, eksponują ciekawe barwy i kontrasty, zapewniając unikalny efekt. Czterostronna faza optycznie uwydatnia poszczególne elementy podłogi co nadaje powierzchni dynamiki. Linia Brushed to synonim tradycji połączonej z oryginalnością.

Zobacz całą kolekcję Brushed Line

Almond
Dąb Retro Brushed Line

Onyx
Dąb Retro Brushed Line

Dark Omen
Dąb Retro Brushed Line

Więcej podłóg
z kolekcji Brushed Line

Intensive Line

To linia jest jak przyciągające się przeciwieństwa: minimalizm i surowość łączą się z mocno wyczuwalną, niemal szorstką strukturą. Tę dynamikę linia zawdzięcza intensywnym śladom po pile, które, wykonywane w różnych kierunkach, tworzą niespotykany efekt kratki. Wyrazisty wzór sprawia wrażenie trójwymiarowego, załamuje światło, a kolor czyni niejednoznacznym. Brak czterostronnego fazowania pozwala z kolei osiągnąć efekt jednolitej powierzchni, co optycznie powiększa wnętrze. Charakterystyczne, niecodzienne podłogi z linii Intensive zdominują całe wnętrze, podkreślając jego charakter. Linia ta jest synonimem kreatywnej elegancji i miejskiego wzornictwa.

Zobacz całą kolekcję Intensive Line

Sahara
Dąb Retro Intensive Line

Alpine White
Dąb Retro Intensive Line

Ginger
Dąb Retro Intensive Line

Więcej podłóg
z kolekcji Intensive Line

Handmade Line

Inspiracją do powstania linii Handmade było wzornictwo tradycyjnej zabudowy Warmii i Mazur.  Region ten był niezwykle bogaty w budownictwo drewniane - przed laty stosowano tu grube, dębowe bale, prostokątne klocki, a na podłodze montowano klasyczne deski z licznymi sękami. W celu uzyskania wyjątkowo rustykalnego charakteru podłóg drewno poddawane jest licznym procesom, takim jak ręczne heblowanie, intensywne szczotkowanie, barwienie i olejowanie. Na powierzchni eksponowane są naturalne pęknięcia i przebarwienia, które przywodzą na myśl ślady wieloletniego użytkowania.

Zobacz całą kolekcję Handmade Line

Babie Lato
Dąb Retro Handmade Line

Mazurska Binduga
Dąb Retro Handmade Line

Mroźny Poranek
Dąb Retro Handmade Line

Więcej podłóg
z kolekcji Handmade Line

Top